Мистецтво та трудове навчання

Григоренко Наталія Іванівна, вчитель музичного мистецтва, курсу «Мистецтво», керівник хорового гуртку та гуртку шумових інструментів. Спеціаліст вищої категорії. Освіта – Харківська гуманітарно- педагогічна академія. У школі працюю з 2004 року. Моє покликання -  розвивати здібності, нахили і таланти дітей  у процесі навчання і виховання. Тому шкільний хор та шумовий оркестр є постійним учасником творчих конкурсів та бере активну участь у житті єврейської громади міста Харкова.

Гергель Тетяна Петрівна,

вчитель образотворчого мистецтва, інтегрованого курсу "Мистецтво" та трудового навчання, спеціаліст "вищої категорії".

У 1991 році закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В. Г. Короленка за спеціальністю "педагогіка і методика початкового навчання, образотворче мистецтво". В ХСШ 170 працюю з 1993 року. З 2003 року працюю керівником студії образотворчого мистецтва та єврейської традиції. Щорічно готую учнів до участі в різноманітних мистецьких конкурсах та фестивалях, маємо призерів і лауреатів. Організовую виставки творчих робіт дітей, разом з учнями долучаємось до дизайну інтер'єрів шкільних приміщень.