Англійська мова

Кесарєва Вікторія Олександрівна закінчила Харківський державний університет за спеціальністю «Англійська мова та література», філолог, викладач англійської мови та літератури. Працює  на посаді вчителя англійської мови з 1997 року.

На уроках застосовує компетентністній підхід, роботу в парах, ігрові методики. Створює  та використовує  цифрові дидактичні матеріали (онлайн ігри для закріплення лексики та граматики  на платформах Quizlet , Learning Apps, WordWall).

Є автором численних науково-методичних розробок. Розробила та подала до друку наочні посібники  «Зошит для тематичного оцінювання навчальних досягнень. 7 клас», «Довідник у таблицях. Англійська мова. 5-6 класи».Має міжнародні сертифікати Кембріджських іспитів ТКТ з методики модулі 2 та 3.

Гречихіна Ольга Михайлівна працює на посаді вчителя англійської мови ХСШ № 170 з 2001 року. Володіє методикою сучасного уроку. Приділяє особову увагу розвитку комунікативних навичок учнів, ефективно організовує роботу на уроках, поєднуючи форми і методи, які спонукають учнів до активної діяльності на уроках. Під час уроків користується інформаційно-комунікативними та інтерактивними технологіями. Створює комфортну психологічну атмосферу на уроках. Враховує вікові та індивідуальні особливості кожного учня. Постійно підвищує свій професійний рівень, відвідуючи семінари, вебінари та курси англомовних видань Oxford та Macmillan. На її уроках панує творча, доброзичлива атмосфера. Творчо підходить до підготовки та проведення кожного уроку або виховного заходу.

Відмінно опанувала дистанційне навчання. Під час карантину використовувала платформу ZOOM для проведення уроків онлайн, створила для своїх учнів та використовувала GOOGLE CLASSROOM, створює  цифрові дидактичні матеріали (онлайн ігри для закріплення лексики та граматики  на платформах Quizlet , Learning Apps, WordWall).