Профорієнтаційна робота

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ

05/04/2023 у рамках співпраці з вищими навчальними заклади, учнів 9-А та 11-А класів взяли участь у профорієнтаційному заході відкритого вебінару Науково-навчального інституту "КІБЕРПОРТ" при Державному біотехнологічному університеті, підготовленої у партнерстві з компанією SOC PRIME «Кібербезпека – персональний виклик»

29.03.2023 в рамках співпраці з Харківським політехнічним інститутом учні 9-11 класів взяли участь у профорієнтаційному заході  «Весняні канікули з Політехом 2023за темою: Великі наукові ідеї, які змінили Світ»Захід проходив онлайн у форматі Kahoot-вікторини  з 10:00 до 15:00 щогодини нові теми, нові вікторини, нові ведучі.

Вікторини проходять онлайн по розкладу, а після цього збережені в чаті для самостійного проходження в зручний час. Для участі та більш детального ознайомлення з програмою канікул підпишіться на Telagram канал за посиланням:

29 січня в рамках співпраці в профорієнтаційних заходів для учнів 9-11 класів проводився онлайн-захід: «День відкритих дверей ХАІ» , який відбувся на офіційному YouTube каналі університету (посилання в листі), на якому була можливість дізнатися про вступну кампанію 2023 року, познайомитися з університетом, а також отримати консультацію щодо вибору майбутньої спеціальності.

В 11-А класі відбулася класна година "Моя майбутня професія". Учні підготували презентації та розповідь про свою майбутню професію. Заняття було дуже цікавим та інформативним, учні представили свої роботи в обраних сферах та уже впевно спланували цілі на майбутнє.

В рамках співпраці з Харківським політехнічним інститутом у проведенні профорієнтаційних заходів учні 9-11 класів взяли участь в онлайн-заході:

«Осінні канікули з Політехом: Вікторини в Kahoot».